Daniela Mášová

Rok založení chovu

2013

Základní organizace

ZO Olešnice

Chovaná plemena

Zakrslý beran bílý modrooký, Zakrslý modrý, zakrslý bílopesíkatý modrý

Popis čistokrevného chovu

Již několik let se věnuji chovu zakrslých králíčků, mezi mnou chovaná plemena patří zakrslý beran bílý modrooký, zakrslý modrý a zakrslý bílopesíkatý modrý. Nejdéle se věnuji zakrslým beranům bílým modrooký, toto plemeno mám ve svém chovu téměř 5 let. Za tu dobu se mi podařilo získat dva chovné kmeny a proto nemám problém sestavit nepříbuzný pár. Další chované plemeno je zakrslý modrý, toto plemeno chovám 2 roky, získalo si moji oblibu předvším díky jeho zvídavé povaze. U tohoto plemene jsem také schopna sestavit nepříbuzný pár. A jako poslední zakrslý bílopesíkatý modrý, toto plemeno mám teprve od října 2020, a to pouze jeden pár, ale jsem za ně velice ráda, jelikož je to moje vysněné plemeno.

Výstavní úspěchy vašich králíků

celostátní výstava zakrslých králíků - MORAVIA 2019 - šampion jižní moravy (samička zakrslý modrý z mého chovu získala 96,0 bodů) a zároveň jako kolekce S3 samičky získali titul vice šampionek 0,1 MORAVIA 2019

Rodokmen

Odkaz na rodokmen

Webové stránky

https://kralicci-z-olesnice.webnode.cz/

Kontakt
605513317
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Inzeráty

Odkaz na inzerci čistokrevného chovu Daniela Mášová

Jihomoravský kraj

Novinky


Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - KraliciNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena