Kateřina Šestáková

 

Rok založení chovu

2017

Základní organizace

ZO Cítov

Chovaná plemena

Malý rex plášťový strakáč černožlutý, Malý rex v barvě kastorexe

Popis čistokrevného chovu

Chovám malé rexe ve dvou barevných rázech, u malého kastorexe je jasné, že jde o zmenšeninu klasických kastorexů. Plášťový černožlutý rex je velmi mladé plemeno, které se moc nevyskytuje, je velmi líbivé pro svou barevnost a heboučkou srst. Je velmi složité odchovat opravdu kvalitní jedince, navíc nás v ČR moc není a tudíž se zvířata musí dovážet z ciziny. Aktuálně pracuji na zlepšení čistoty prsou a zkvalitnění kresby, která má připomínat gepardím zbarvení. Oba tyto barevné rázy spadají do malých rexů s minimální hmotností na 10 bodů 2 kg a max 2,75. Snažím se je držet na hranici 2 kg, kdy se mi tělesně líbí nejvíc a jsou i vhodnými mazlíčky pro děti.

Výstavní úspěchy vašich králíků

V září 2020 jsem se zúčastnila se 6 svými odchovanci okresní výstavy králíků, kde získali naprosto perfektní body a to 95.5 , 95.5. , 95, 94, 94 a 93,5. Především na ty první tři jsem opravdu hrdá, jelikož toto plemeno je opravdu složité na chov svou kresbou.

Rodokmen

Odkaz na rodokmen

Webové stránky

https://usaci-od-melnika.webnode.cz/

Kontakt
725 872 069
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Inzeráty

Odkaz na inzerci čistokrevného chovu Kateřina Šestáková

Středočeský kraj

Novinky


Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - KraliciNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena