Lenka Doležalová

Rok založení chovu

2011

Základní organizace

Cheb

Chovaná plemena

Hermelín modrooký, Zakrslý kuní hnědý, Zakrslý ruský černý, Zakrslý liščí bílý modrooký

Popis čistokrevného chovu

Zaměřuji se hlavně na zakrslé bílé modrooké králíky a to Hermelíny a Liščí. Dále mám Zakrslé kuní hnědé a Zakrslé ruské černé. V minulosti jsem měla i České luštiče a jejich chov plánuji znovu obnovit. V chovu mám králíky z Čech, ale i dovezené ze zahraničí. V zahraničních chovech působí i mé odchovy. Mláďata od nás odchází jak na mazla, tak do dalšího chovu. Všechny králíčky se snažíme socializovat a odchází od nás zvyklí na kontakt a na jiná zvířata.

Výstavní úspěchy vašich králíků

Vystavuji převážně na "nižších" výstavách, kde dvě samičky zakrslých liščích z mého chovu získaly obě ocenění jako nejlepší samice výstavy (1x z Německa). Na celostátní výstavě v Přerově získala samice Hermelína z mého chovu pohár za nejlepšího Hermelína MCH. Hermelínci i Liščí získali několikrát Čestné ceny jako jednotlivci, i jako kolekce. Letos získal Čestnou cenu i jeden Zakrslý kuní hnědý z mého chovu.

Rodokmen

Odkaz na rodokmen

Webové stránky

https://kralicekzakrsly.estranky.cz

Kontakt
608512162
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Inzeráty

Odkaz na inzerci čistokrevného chovu Lenka Doležalová

Karlovarský kraj

Novinky


Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - KraliciNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena