Králíci na prodej

Pokud se rozhodujete o koupi svého prvního králíka, pravděpodobně uvažujete o výběru plemene. Radu vám v tomto případě může přinést webová stránka www.kralicinaprodej.cz.

Inzerce zdarma

Těžiště webovek www.kralicinaprodej.cz leží v široké databázi inzerátů na prodej nebo koupi králíků, v menší míře i vybavení a krmiva. Vložení inzerátu je zcela zdarma, stačí se zaregistrovat a přihlásit. Adresát inzerce si poté může filtrovat vložená data podle místa, ceny, typu plemene nebo klíčových slov.

Databáze chovatelů králíků

V záložce „čistokrevní králíci“ najde návštěvník databázi chovatelů rozdělenou podle jednotlivých krajů. U každého chovatele se nacházejí základní informace, odkazy a praktický proklik na případné inzeráty v databázi.

Králičí blog

Na webu se nachází také sekce „články.“ Zde najde začínající chovatel informace, které hledá, včetně odkazu na další zdroje. Dozvíte se základní fakta o ustájení, výživě různými druhy krmiv nebo o základních životních potřebách králíků. Začátečník si může přečíst také radu, jaké plemeno je pro něj vhodné jako první. V neposlední řadě najdete na králičím blogu katalog plemen, který se v poslední době rozrůstá.

Vybíráte králíka

Ať už vybíráte svého prvního ušáka nebo jste zkušeným chovatelem, stránka www.kralicinaprodej.cz bude mít co nabídnout v každému případě. První jmenovaný ocení rychlý zdroj informací, které před nákupem zjistí. Druhý jmenovaný zase rozsáhlou nabídku inzerce.

králík, králík na prodej, králíci na prodej, inzerce králíků

Novinky


Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - KraliciNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena