Nejlepší vánoční dárky pro králíky

I váš domácí mazlíček si zaslouží nějaké to překvapení pod stromeček. Takže které překvapení mu 24. prosince zaručeně udělá radost?

 

Avicentra kroužky s vojtěškou pro hlodavce 250g

 Doplňkové krmivo má podobu křupavých koleček. V jejich složení najdete vojtěšku, pochoutka je tak vhodná pro všechny druhy hlodavců od králíků až třeba po morčata. Máte-li tak doma ještě jiného zvířecího kamaráda, potěšíte tímto výrobkem i jeho.

Jak vyplývá ze zkušeností chovatelů, pro králíky je chuť tohoto krmení skutečně zajímavá a ochotně jej konzumují. Doplňkové krmivo dále obsahuje pšenici, kukuřici a jetel, které tvoří unikátní kombinaci. Vzhledem k obsahu pšenice podáváme králíkům stravu v přiměřeném množství, nadbytek této obiloviny u nich přispívá k tloustnutí.

Hračka králík Míček s otvory na krmivo Snacky 7cm TR

 Chcete svému králíčkovi dopřát vynikající pamlsek, ale nechcete ho jen krmit mimo běžný denní příděl? Pořiďte mu originální hračku a spojte chutnou svačinku i se zábavou a pohybem.

Hračku ve tvaru míčku je totiž nejprve potřeba svačinkou naplnit. Dovnitř tak skryjete pamlsek podle svého uvážení. Jak se koule otáčí, krmení vypadává ven, což zvídavé králičí společníky velmi zajímá a snaží se celému principu přijít na kloub. Originální hračka má nastavitelný otvor a velmi šikovným způsobem tak spojuje podávání potravy s tolik potřebnou aktivitou.

Pochoutka Bezobilné zeleninové senné muffiny LIMARA 350g

 Trávicí trakt králíků je velmi specifický. Nutný je pro jeho zdraví hlavně vysoký obsah vlákniny. Proto pokud mu chcete dopřát to nejlepší, zvolte tyto bezobilné zeleninové senné muffiny.

Produkt je rostlinného původu, respektuje proto specifika trávicího systému králíků, kteří jsou striktními býložravci. Podíl vlákniny ve výši 29,5 % zajišťuje přítomnost bojínkového sena. Výrobek představuje unikátní kombinaci travin (jílek, kostřava, bojínek, jetel), bylin (jitrocel, heřmánek) a sušené zeleniny (mrkev, petržel, červená řepa). Díky tomu vašemu králíkovi zaručeně bude chutnat.

 

Hračka hlodavec EHOP koule z přírodního ratanu Zolux

 Hračka je vyrobena ze stoprocentně přírodního ratanu. Neobsahuje žádná barviva, umělá aromata či jinou přidanou chemii. Proto nevadí, pokud během hraní nebo po něm váš králíček tuto kouli dokonce rozkouše.

Vhodný je tento doplněk pro ukrácení dlouhé chvíle v kleci, ale samozřejmě jej můžete dát svému mazlíčkovi i v okamžiku, až jej budete pouštět volně po bytě. Koule je zároveň vhodná nejen pro zábavu, ale také jako nástroj, který vašemu čtyřnohému kamarádovi pomůže se zubní hygienou.

 

Hračka hlodavec EHOP mrkev z kukuřičného listu Zolux

 Ke králíkům zcela neodmyslitelně patří mrkev. Přesně tento výjev si většina z nás pamatuje z dětských knížek. Syrovou zeleninu svému miláčkovi jistě dopřáváte pravidelně. A teď mu můžete mrkev podávat i i v tomto provedení.

Originální přírodní hračka je vyrobena z kukuřičných listů a je určena pro malé hlodavce. Výrobek neobsahuje žádná aditiva, proto nevadí, pokud jej vaše zvířátko rozkouše. Hračka je přímo určena ke hře, cvičení, ale také právě ke kousání. Stejně tak ji můžete využít jako podporu jeho zubní hygieny.

 

FINE PET Tyčinka Hlodavec zelenina 2ks/110g

 Tato zeleninová tyčinka má vysoký obsah proteinů, tuků, minerálních solí a vitamínů. Je také zdrojem vysokokalorických sloučenin, které jsou potřebné pro správnou stavbu organismu. Určena je jako doplňkové krmivo, které můžete svému domácímu mazlíčkovi podávat za odměnu.

Tyčinka je zároveň dostatečně tvrdá, čímž se podílí na přirozeném a potřebném obrušování chrupu hlodavce. Zároveň bude vašemu malému kamarádovi jednoznačně chutnat. Tyčinka je určena pro králíky a další drobné hlodavce.

králík, vánoční dárky, dárek, dárek pro králíka

Novinky


Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - KraliciNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena